Loading...

Microplus 1L

8.00

Kontsentreeritud puhastusaine

Tootekood: 40-10 Kategooriad: , , ,
Loading...

Kirjeldus

Loputamist mittevajav pihustatav üldpuhastusvahend mustuse ja rasva eemaldamiseks. Kasutatakse seinte, põrandate, kappide, riiulite, laudade ja teiste pindade igapäevaseks puhastamiseks.

Kasutamine:

  • Põrandapesuks lahjenda 5l-s vees 10ml Micro Plusi. Seinte, kappide, riiulite, laudade, aknalaudade ja teiste pindade puhastamiseks lahjenda 0,5l vees 30ml (1 korgitäis) konsentraati. Selleks kasuta pihustiga pudelit.
  • Pihusta määrdunud pinnale, oota 10 minutit ja loputa üle! Samuti toimib vaibalt plekkide puhastamiseks. Autosalongis võite kasutada nii armatuurlaua kui ka tekstiilistme puhastamiseks. Ära kasuta naha puhastamiseks! 

Vale on arvamus, et kangemat segu tehes saab mustuse kergema vaevaga lahti. Vale kontsentratsiooniga ei puhasta vahend üldse. Keemilised ained, mis ei seondu mustusosakestega, jäävad pindadele, satuvad kuivades õhku, sealt meie hingamisteedesse ning tekitavad allergilisi reaktsioone.

Kui pesed uksi ja seinu, alusta alati altpoolt. Väga levinud on viga, et seda tehakse just vastupidi ning siis nirisevad vedelikujoad allapoole, mis mustusega ühinedes jätavad pindadele jäljed, millest hiljem on väga raske saada. Puhtale pinnale nired jälgi ei jäta. On hea kasutada köögis, sest lahustab ja eemaldab efektiivselt rasva. Ruumides, kus suitsetatakse, puhastab hästi paakunud pigi.

Pihusta määrdunud pinnale, oota 10 minutit ja loputa üle! Samuti toimib vaibalt plekkide puhastamiseks. Autosalongis võite kasutada nii armatuurlaua kui ka tekstiilistme puhastamiseks. Ära kasuta naha puhastamiseks! 

0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi